Поздравления с 2020г. от политиков Украины

Поздравление с Новым 2020 годом от президента Украины В.Зеленского.


Поздравление с Новым 2020 годом от экс-президента Украины П.Порошенко.


Поздравление с Новым 2020 годом от премьер-министра Украины О.Гончарука.


Поздравление с Новым 2020 годом от спикера Верховной Рады Украины Д.Разумкова.


Лидер “Батькивщины” Ю.Тимошенко свое поздравление с Новым 2020 годом разместила в посте на ФБ.

“Дорогі друзі! Настає Новий рік. Я щиро вітаю вас із цим святом! Хай збуваються ваші мрії, здійснюються ваші амбітні плани і виконуються сподівання. Адже ви того безумовно варті.
Хай буде добро і щастя у ваших родинах, а мир та спокій нарешті прийдуть на рідну Україну!
…Людина завжди очікує кращого від нового року, від нових часів. Така наша сутність. Ми сподіваємося, що буде ліпше. Це мотивує нас жити і рухатися вперед, до того безумовно кращого і щасливого, омріяного обрію.
Але останнім часом ми часто сумніваємося. Чи туди ми йдемо? Чи у правильному напрямку рухається країна? Чи вірний ми зробили вибір? Це нормально – сумніватися! Це властиво здоровим, розумним, самодостатнім людям.

І я хочу заспокоїти вас. Хай не так сьогодні, як хотілося б, і результати наших дій не такі, як ми їх бачили вчора… Головне, що ми – НЕБАЙДУЖІ. Ми ніколи не закриємо очі на несправедливість. Не скоримося ворогу, не здамося, не замовкнемо!
Ми ніколи і нікому не здамо нашу країну, нашу волю, нашу незалежність. А це значить – все ми зможемо, все подолаємо і переможемо!
Непрості нині часи в країні… А коли вони були прості й безхмарні? – Ніколи!

У нашій історії були й звитяжні часи, і такі, про які згадувати не хочеться. Різниця між ними визначається людьми, визначається – нами! Тими небайдужими, хто живе і бореться, не числом, а серцем і душею!
Тому – більше оптимізму, більше рішучості і впевненості в діях! Більше віри! Я дякую вам за це!
Щастя вам, удачі, достатку й тепла в родинах, любові!
Усе буде добре!”


В ФБ на своей странице поздравил украинцев и министр инфраструктуры В.Крыклий.
Он написал:
“З прийдешнім Новим роком! Бажаю всім надійної інфраструктури, мирного неба, справжнього кохання, безмежної удачі та трохи магії! До зустрічі в 2020”.Кто не знал,- топ менеджер Нафтогаза и советник Коболева,- Юрий Витренко (заработавшие 1% премий от 2.9 млрд долларов выплаченных Газпромом Украине по решению Стокгольмского суда и получившие каждый по 7.9 и 6 миллионов долларов и сразу же отправившие денюжки в США и Лихтейнштейн),- сын Натальи Витренко (лидера Прогрессивной социалистической партии Украины).


Она также поздравила украинцев с наступившим новым 2020 годом.


Кстати пользователи соцсетей заметили, что глава ДНР Д.Пушилин в своем новогоднем поздравлении в отличии от прошлогодних старался уже не упоминать о войне и в ролике не использовалась заставка с символикой ДНР.