Стенограма. Допрос ГЕЯ Ляшко О.В. (1993г.) | Компромат

Допрос Олега Валерьевича Ляшко 15.09.1993 года. | Политика Украины

Следователь:
Перед началом допроса, обвиняемому объявлено, что в ходе допроса будет применяться видеозапись с использованием видеомагнитофона “Панасоник Л-7”, на видеокассету “Фуджияма 180”. Видеозапись осуществляется криминалистом прокуратуры МВД г.Киев Леонова Юрия Михайловича. Время начала допроса 11 часов 34 минуты.

Перед началом допроса, Олег Валерьевич, значит Вы готовы в настоящий момент давать показания в качестве обвиняемого, отвечать на поставленные вопросы?

Олег Ляшко:
Да.


Следователь:
И при каких обстоятельствах Вы познакомились с ….(звук записи исчезает).

Олег Ляшко:
…наскільки я пом’ятаю, зимою.


Следователь:
Значит, при каких обстоятельствах, в связи с чем это произошло?

Олег Ляшко:
При яких обставинах я так точно сказати не можу, але на скільки пом’ятаю по роботі щось ми так стикалися. Сначало чисто робочі стосунки. Так, я був головним редактором газети.


Следователь:
Ну это Ваше знакомство призошло, когда Вы уже были назначены главным редактором газеты “Комерційни весті”?

Олег Ляшко:
Да. Да. Мені здалося, що у нас зав’язалися з ним дружні стосунки…..(звук записи исчезает)…надто я б не допустив того, щоб то залишилося в рамках службових, але я тоді це не підозрював, та і ніколи подумать не міг. Тому я був не проти дружби. Засиділись до пізна, годин до 11.


Следователь:
Где сидели?

Олег Ляшко:
У Володі в кабинеті на Владимирськой, наши машини ждали…(звук записи исчезает)..да службові машини. Випили по 100 грамм. Я конечно був, як кажуть під градусом, тому можливо трохи не оріентувався…(звук записи исчезает)..пив менше мене я пом’ятаю, чого воно так би мовити зав’язалося, що він можливо скористався тим, що я більше випив чем він. Потім коли ми випили …(звук записи исчезает)..ну будь ласко поїдем так поїдем, яка різниця. Поїхали. Я отпустив машину свою. Кажу, завтра приїдеш до дому до мене в ранці, як завжди. Водітель приїджав на восьму, на пів восьму до дому до мене. І ми поїхали. Потім я …(звук записи исчезает)..кажу поїхали раз ти считаешь, шо мало,- то давай я добавлю. Ти же Боря свою машину першою подождав, бо ж мені до дому. А він каже, останєшься у мене. Я кажу,- та чо я, то се.
Але він настояв, мол ти оставайся, шо там переночуешь, а завтра разом попоїдем на роботу. Ну я погодився. Остався…(звук записи исчезает)…так відверто кажучі пристовав до мене за разним там…. Дуже пізно то було, десь в 12 ночі, перший час. Тому що ми у Володимира Ілліча засиділися до 11 не менше і потім поки доїхали туди, поки так би мовити по 100 грам випили,- це ще пройшов час. А потім коли він почав приставати,- я сначало його не зрозумів відверто кажучі. Ну мало що п’яному в голову взбреде.


Следователь:
Олег Валерьевич в чем выражалися приставания?

Олег Ляшко:
Ну в чем виражалися. Сидімо пьем по 100 грамм. Він внезапно встає і обняв мене. Ну питається чого? Ну я це спочатку не спрйняв так би мовити за щось. Ну мало щось, не має в цьому нечього поганого. А потім він почав пропозиції разні висувать, шо і там поможу, і там поможу, і спонсорів тебе для газети знайду, і по роботі підтримаю тебе. Всі різні пропозиціі значить я все сприймав як за должноє. ну думав друзі, значить повинні один одному помогать і тоже начав пропонувать, мовляв: Боря, єслі надо,- я інтервью з тобою зроблю і там пропагантувати за тебе.

Але я побачив, що чем дальше він розказуеть, тим дальше як кажуть – ні туди іде. Е, як би сказать. Так би мовити толерантно. Ну якшо говорити так прямо, то він запропонував мені не просто дружні стосунки, так би мовити, а більше таки. Якшо кваліфікувати по Карному кодексу, кримінальному кодексу,- то це скоріше підходить під ну гомосексуалізм, якщо так сказати. Потому, що у нього були так би мовити пропозиції, натіки що я другим словом сказать не можу. Ні, він конкретно запропонував. Запропонував конкретно, я спочатку не погоджувався.
Боря, а ти мене, якщо там надумаешь, то ти неправильно мене зрозумів. В мене зовсім не той характер так би мовити і розвиток.
Але він все більше настойчиво і настойчиво вимагав як кажуть. І все це проходило в один вечір. Це все час і їшов, і значить уже там і 100 грам непилося, тому що не до цього було йому. Я йому оправдувався що ти мене неправильно зрозумів. А він казав та…


Следователь:
А в чем віражалося то, в чем он настаивал?

Олег Ляшко:
Ну в чому? Ну я сказав уже що він пропонував мені і підтримку на роботі і все реште, а тільки яб так би мовити підтримував із ним зв’язок.


Следователь:
Именно гомосексуальный?

Олег Ляшко:
Да імено в такому плану зв’язок. Я відмовлявся. А потім в ранці я залишився. Приїхала машина його і ми поїхали на роботу.


Следователь:
При гомосексуальной связи, как я понимаю два партера: активный и пассивный…(звук записи исчезает)..

Олег Ляшко:
(усмехается)..Якщо Вас звичайно цікавить такі подробності, то я можу розказать, але хочу зразу сказать, що це було незвичане, якщо так сказать, я взагалі трохи так би мовити оріентуюсь в тих питаннях, то я ж розумію. То незвичайний зв’язок,- де є активний і пасивний. Якщо уже брпти по тім параметрам, то конечно я виступав як пасивний, але так би мовити, коли уже виходило за рамки, то я йому казав: Боря, ти недоробиш! Якщо я навіть і погодився на твої вот еті умови, то тільки через те, що ти там мені по роботі підтримку пропонував і тому подібне. Але це не означає, що ти можешь зі мною робити все що хочешь. Такого б не було.


Следователь:
Значит вот эта связь между Вами, которая началась после этого разговора,- регулярно она поддерживалась?

Олег Ляшко:
Знаете я Вам должен сказать. Я в цьому настояв. Я конечно постійно відмовлявся. Я живу у товариша, бо квартира ремонтується. Значить жив у товариша Туркеня Анатолій Александрович і він також може сказать. що він мог і в 3 години ночі дзвонить по телефону, каже: Олег, приїджай бо я не можу!”. Мені доводилося вставать з постелі, брать такси в 3 години ночі і їхать на Борщоговку і тому подібне.То у нього постелі не мае значить,- я йому свою постель привожу. То ні ножа, не вілки нема, бо він коли розійшовся то у нього нічого в картирі не було. Я йому все привозив. То їсти значить і все остальне. Всі питання рішав я!


Следователь:
На каждой такой встречи в половую связь вступали?

Олег Ляшко:
ЄЄЄ…НУ…(улыбается)..Олег Валентинович, як розуміть половую связь? Я ж вже казав, що як розуміть. Якщо сказать відверто, то на відеокамеру я можу сказати якій у мене був зв’язок…(звук записи исчезает)…половая связь.


Следователь:
Конкретизируйте в чем выражалась?

Олег Ляшко:
А це требо? (улыбается). Ну якщо це требо, зачить єєє…. То я можу сказати зі мною половой зв’язок єєєє…. було, так би мовити, як це сказати… (думает)…Щас я подумаю, щоб це толерантно звучало, потому що в кожному ділі повинна бути толерантність…(долго думает)… Значить намагався, намагався, але я йому цього не дозволяв. Я уже казав. Намагався вступить зі мною в зв’язок через анальний отвір.
Я цього категорично не дозволяв і в такому случае заявляв йому, що “Боря, ти багато собі дозволяешь!”.
Тобто було все інше, алє не було того моменту що я казав! Все інше було. Якщо це вважати за половую связь,- то це було. Місяців 5-6, півроку так. Я зараз не можу конечно. Десь пів року.

Але це було ста-біль-но, стабільно! Він, я Вам кажу відверто, не в обіду йому буде сказано,- але він конечно сексуальний маньяк!

Якщо розуміти в такому, що каждий божій день звонив, звонив, звонив. Я Вам хочу сказать такі подробності, що він навіть коли в відрядження літав за кордон, чи щесь куди,- він дзвонив мені. Із Швейцарії дзвонив, значить літав із Кравчуком у Швейцарію, летів в Давос, я не знаю на форум якісь то. Із Швейцарії дзвонив. В Москву на переговори літав. З Москви дзвонив. Іще кудись літав. Постійно дзвонив. Тобто кожний день дзвонив. Не считая того, що на роботі пів дня сидів у мене в кабинеті. Ну я уже казав. Те, що я дозволяв, а решта я думаю зрозуміло там, так би мовити. Якщо грубо казати він дрочив значить, ізвините мене.


Следователь:
Онанировал?

Олег Ляшко:
Да, да. Другіє там моменти були. В рот брал (улыбается),ізвините мене. Ну то то, отакі подробності.


Следователь:
То есть он в рот брал Ваш половой член?

Олег Ляшко:
Да.


Следователь:
Ясно.


Уважаемые посетители, если Вы желаете посмотреть данный допрос Олега Валерьевича снятый на видео в 1993 году,- жмите на эту ссылку “Смотреть видео”.


Все статьи раздела “ЭКСКЛЮЗИВ” размещены,-Смотреть ТУТ“!

Допускается копирование данной статьи для иных интернет-ресурсов, но с обязательным указанием первоисточника ее заимствования! Укажите ссылку из адресной (браузерной) строки этой страницы,- для статьи размещенной на Вашем сайте.

Александр Галкин
“Петух Ляшко насосал на 8% голосов, в основном на западе. Не удивительно, что бандерлоги так хотят в Гейропу, приобщиться к их “ценностям”.
Но есть нюанс: тамошние пидоры не хотят союза с украинскими гомосеками и правосеками.”

Александр Виниченко
“Ляшко должне быть главой – Партии Слабозадых!”

Yuliya Schneider
“Дело не в самом факте, что была какая-то связь. Дело в том, что этот Ляшко подставил свой зад “за посаду”. То есть он не только политическая проститутка, а так же просто проститутка. Этот человек, извините за выражение, продал своё тело за вероятность продвижения по служебной лестнице. Какие могут быть принципы у такого индивидуума, типа пойти на всё ради собственной выгоды?”

ThrillerN1ght
“Я не понял, он пол года какому-то чиновнику, а в анальный отвир не було? ахахахах
Кто-то за него голосовать еще будет? Вы себя хоть уважаете после такого?”

Александр Егоров
“Казань брав, Астрахань брав, в рота брав и брать буду!
Боевой пидарас!”

Николай Иванов
“На его роже написано, что он пассивный педераст.”

Алексей Кузнецов
“Яркий пример того как мужик при помощи пидаристии пришёл в раду))”

N1KO
“Что плохого в том, что у Ляшка политики в рот берут? Да и геем быть не хуже чем пидарасом, последних пол страны таких, особенно в политике и в правоохранительных органах.”

Dima Dimin
“С ним рядом даже сидеть нельзя, он же дырявый! как его можно людям порядочным показывать то??? Дети какой пример берут ? что опушенного допустили до власти. Его даже руками бить нельзя, тока палкой или ногами!!! Его надо в наше Люберецкое КПЗ, там у него сразу будет почетное место в уголке, и много конфет и голливудская улыбка )))”

Сергей Шарнёв
“Сцуко, ну как в анекдоте про Вовочку подглядывающего за родителями, когда они сексом занимались, и его высказывание по этому поводу: “И эти люди запрещают мне ковырять пальцем в носу…” Я в шоке, не Верховная Рада, а сборище педофилов и пидорасов. Куда мы с такими депутатами и кандидатами в президенты попадем ? Видимо в Педоропу, где секс меньшинства в почёте, где пытаются принять закон о том, что инцест – это норма, и прочие педоштучки узаконивают. Неее, мне с такими “шалунами противными” не по пути, ну а вы сами делайте свой выбор.”

John Toss
“..не быйте мене по губам бо я на дудке граю.. обвафлии опустили ляшка. Он еше не свершился як пидар. Стисняется.”

Janne Savchencko
“Одно не пойму- как украинцы 8-10% снова голосуют и выбирают себе в президенты педика и педофила?!!!! Не укладывается в голове….Видимо забава такая 23 года себе выбирать среди одних и тех же педиков, олигархов и воришек… а потом собраться помайданить свергнуть поорать и тех же выбрать…! Загадка.”

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>